UPN švellers: izmantošana, priekšrocības un pielietojuma piemēri celtniecībā

UPN švellers: izmantošana, priekšrocības un pielietojuma piemēri celtniecībā

UPN švellers – karsta velmējuma izstrādājums ar P veida šķērsgriezumu, kura galvenās sastāvdaļas ir divi plaukti un starpsiena. Šādu izstrādājumu galvenā īpašība, kas palīdz tos atšķirt no analogiem, - tas ir slīpums, kādā tiek izvietotas plauktu malas.

Veidi un īpašības

UPN – švelleri, kas ir pieprasīti jebkurā ar mašīnbūvi un iekārtu ražošanu saistītā nozarē. Šādām konstrukcijām raksturīga paaugstināta elastība, operativitāte un celtniecības darbu rentabilitāte. Parasti ražošanā tiek izmantoti lūžņi: švellers pēc utilizācijas ir piemērots otrreizējai pārstrādāšanai, kas ļauj samazināt ražošanas izmaksas.

UPN švelleri tiek iedalīti 14 kategorijās. Par mazgabarīta izstrādājumiem tiek uzskatīti izstrādājumi, kuru augstums nepārsniedz 50 mm, platums nav lielāks par 38 mm, bet svars ir līdz 5,59 kg/m.

Pēdējie šajā līnijā - visjaudīgākie švelleri, kuru augstums ir līdz 400 mm, platums - 110 mm, svars - 71,2 kg/m.

Jāatzīmē, ka katrs profils ir marķēts ar individuālu marķējumu, kas atspoguļo izstrādājuma parametrus. Parasti apzīmējums ciparu izteiksmē – tas ir švellera augstuma rādītājs.

Par karsti velmētu izstrādājumu ražošanas pamatu kalpo leģēts augstas kvalitātes tērauds.

Priekšrocības, pielietojuma joma

Par UPN švellera galveno priekšrocību tiek uzskatīta tā īpašā forma, slīpie plaukti: šādi izstrādājumi ir izturīgi pret šķērseniskām slodzēm, bet horizontālajai sienai ir palielināta izturība salīdzinājumā ar analogiem.

Uzmanību jāpievērš arī augstajam oglekļa tēraudu līmenim sastāvā. Tas ir saistīts ar šāda veida švelleru plašo pielietojuma jomu dažādu veidu konstrukciju būvniecībā:

  • Logu un durvju pārsegumi.
  • Kārbas.
  • Konteineri.
  • Angāri.

Uzņēmums Baltic Metal Corporation piedāvā plašu cauruļu, slokšņu, švelleru, leņķu, profilu, velmētu metāla lokšņu un citu izstrādājumu klāstu no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Jūs varat uzdot visus Jūs interesējošos jautājumus un veikt pasūtījumu, zvanot uz norādīto tālruņa numuru vai aizpildot atgriezeniskās saites veidlapu. Plašāka informācija par sadarbību pieejama ŠEIT.