Ūdens cauruļu izvēle un uzstādīšana: kā nepieļaut kļūdu?

Ūdens cauruļu izvēle un uzstādīšana: kā nepieļaut kļūdu?

Pašlaik ūdensvadu ierīkošanai tiek izmantotas dažāda veida caurules. Plašais šāda veida preču klāsts pircēju vidū bieži vien izraisa apjukumu. Viņus interesē viens jautājums, kurām caurulēm dot priekšroku? Turklāt ūdens caurulēm ir dažādi tehniskie parametri.

Izvēles jautājumā ir svarīgi nekļūdīties, jo tad tā būs neracionāli iztērēta nauda, kuras izlietojums nedeva vēlamo rezultātu.

Ūdens cauruļu izvēles kritēriji

  1. Caurules iekšējais diametrs. Tas nosaka tās caurlaidību, darba vides apjomus, kurus tā var pārsūknēt laika vienībā ar noteiktu spiedienu.
  2. Viegla uzstādīšana. Nosaka cauruļvadu sistēmas izveides laiku. Caurules bez vītnēm, uzmavas tiks montētas ar metināšanas palīdzību. Ja cauruļvada sastāvdaļām ir savienotājelementi, tiem jābūt sastatāmiem.
  3. Izturība un nodilumizturība, izturība pret dažādiem vides faktoriem. Šie parametri nosaka cauruļvadu sistēmas izturību. Izstrādājumiem var būt īpaši aizsargpārklājumi, kā arī tie var būt izgatavoti no nerūsējošā tērauda.
  4. Cena un ekspluatācijas termiņš. Ja ūdensvadam jākalpo pēc iespējas ilgāku laiku, strādājot sarežģītos apstākļos, tad vislabāk izvēlēties dārgas caurules ar aizsargpārklājumu, kuras izgatavotas no augstas kvalitātes izejvielām. Ja ilgmūžība nav svarīga, tad dodiet priekšroku lētākām caurulēm.

Ūdens cauruļu montāža

Metāla caurules - tiek pieslēgtas pie ūdens avota vai tā ņemšanas vietas, savstarpēji savienojot tās dažādos veidos. Tām galos var būt ar vītnes - ārējās vai iekšējās. Savienojumu var veikt, izmantojot fitingu vai ar metināšanas palīdzību. Pirmajā gadījumā jāiegādājas savienotājelementi, bet otrajā - jānolīgst kvalificētu metinātāju. Izvēle ir atkarīga no tā, kas Jums nepieciešams – viengabalaina konstrukcija vai izjaucama. Otrais variants vienkāršo ūdensvada sistēmas apkopi un remontu, jo jebkuru daļu var noņemt un nomainīt. Vienlaikus nav nepieciešama kvalificēta metinātāja meklēšana un nolīgšana.

Iegādājieties metāla caurules BMC Metāls

Uzņēmums BMC Metāls ir tirgū labi ierekomendējis metāla velmējumu pārdevējs. Izstrādājumu izmaksas ir salīdzinoši nelielas. Piedāvājam iegādāties mūsu produkciju gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. Strādājam ar juridiskām un fiziskām personām.