Ūdens caurules āra ūdensvadam

Ūdens caurules āra ūdensvadam

Caurules ir jebkuras ūdensapgādes, kanalizācijas vai apkures sistēmas pamats. No to kvalitātes ir atkarīgi gan sistēmas apstākļi, gan arī sistēmas kalpošanas ilgums kopumā. Pateicoties savām funkcionālajām īpašībām, metāla caurules tiek uzskatītas par universālām un jau sen tiek izmantotas ūdensvadu līniju izveidošanai. Šie izstrādājumi atšķiras ar savām funkcionālajām īpašībām atkarībā no ražošanas tehnoloģijas un paredzētās pielietojuma jomas.

Galvenie parametri

Ūdens caurules var atšķirties pēc daudziem tehniskiem parametriem, kuri ietekmē ekspluatācijas ilgumu un cenu. Par šo izstrādājumu galvenajām īpašībām tiek uzskatītas:

  • šķērsgriezuma ģeometrija – visizplatītākie cauruļu veidi – apaļas, ovālas un kvadrātveida;
  • izmērs – vissvarīgākie kritēriji, pēc kuriem tiek veikta izstrādājumu izvēle – tas ir diametrs, garums un ārējā diametra attiecība pret sienas biezumu;
  • precizitātes klase – šis rādītājs liecina par malu apstrādes kvalitāti. Tā, piemēram, pirmā klase paredz akurāti veiktu apgriešanu un atskarpju noņemšanu, otrā klase – tikai apgriešanu.

Jebkuras cauruļvadu sistēmas montāža vienmēr ir darbietilpīgs process, tāpēc tās ekspluatācijas ilguma jautājums vienmēr ir ļoti aktuāls. Mūsu uzņēmums piedāvā produkciju, kas tiek ražota, pielietojot jaunākās tehnoloģijas un īpašu aprīkojumu, tādējādi ievērojumi palielinot izstrādājumu kalpošanas laiku.

Metāla cauruļu priekšrocības

Metāla cauruļu lielais pieprasījums skaidrojams ar to plašo pielietojuma jomu un citām priekšrocībām, pie kurām pieskaitāmas:

  • plašs transportējamo šķidrumu un gāzu temperatūras diapazons;
  • spēja izturēt paaugstinātu spiedienu;
  • liels izmēru diapazons;
  • parametru precizitāte;
  • izmantošanas iespēja agresīvās vidēs.

Uzņēmums BMC Metāls piedāvā metāla caurules ar pastiprinātām šuvēm, kas izgatavotas atbilstoši starptautiskiem standartiem un izturējušas izmēģinājumus. Visbiežāk tās izmanto ūdens un gāzes cauruļvadu, apkures sistēmu, kā arī dažādu konstrukciju detaļu ieklāšanai.

Plašāka informācija par mūsu uzņēmuma piedāvātās produkcijas veidiem, izmēriem, ķīmiskajām un mehāniskajām īpašībām pieejama mājas lapā. Šeit var saņemt arī konsultāciju par tehniskajiem rādītājiem, produkcijas piegādes termiņiem un iespējamiem apmaksas veidiem.