Tērauda leņķdzelzs: veidi, īpatnības, pielietošanas jomas

Tērauda leņķdzelzs: veidi, īpatnības, pielietošanas jomas

Tērauda leņķdzelzs ir izstrādājums, kas pēc formas atgādina burtu L. Tradicionāli tērauda leņķdzelzs sortimentā ir vairāki metālizstrādājumu veidi. Klasifikācijas pamatā var būt dažādi parametri – piemēram, izgatavošanas tehnoloģija (karsti velmētais un auksti velmētais leņķdzelzs) vai izmantošanas vajadzība (vienādmalu vai dažādmalu). Kompānijas Baltic Metal Corporation sortimentā ir dažādu gabarītu izstrādājumi, kas ļauj izvēlēties preci atbilstoši pircēju vēlmēm un uzdevumiem, kuri būs jāpilda.

Tērauda leņķdzelzs izmantošana

Tāpat, kā visi metālvelmējumi arī leņķdzelzs tiek plaši izmantots būvniecības nozarē. Dotajā gadījumā metālizstrādājumi kalpo izturīgu karkasa konstrukciju radīšanā, kā arī jebkuras sarežģītības betona konstrukciju izgatavošanā.

Leņķdzelzi izmanto, lai pastiprinātu dzelzbetona un monolītbetona konstrukciju stingrību, kur to izmanto kā cietu un stingru tērauda armatūru. Ar tā palīdzību būvē grīdas un daudzstāvu ēku pārsegumus, pastiprina jumta segumus.

Karsti velmētais leņķdzelzs tiek izmantots tiltu būvniecībā. Ar tā palīdzību būvē mazo arhitektūras formu konstrukcijas – nojumes, lapenes, nojumes virs ieejas durvīm, pieturas, tirdzniecības paviljonus.

Tērauda leņķdzelzs tiek izmantots arī ainavu un arhitektūras elementu ražošanā – arku konstrukcijās, kāpņu, balkonu, dārza mājiņu, soliņu izgatavošanā.

Plaša izstrādājumu pielietošana, kuru pamatā ir L-veida metāla profili, tiek izmantota mēbeļu ražošanā. Ar to palīdzību tiek izgatavotas gultas pamatnes, karkasi garderobes sistēmām un moduļu sienām.

Tērauda leņķdzelzs īpašības

Kompānijā Baltic Metal Corporation Jūs varat iegādāties leņķdzelzi, izgatavotu atbilstoši starptautiskajiem un Eiropas kvalitātes standartiem, no kvalitatīviem tērauda sakausējumiem. Gatavās produkcijas konkurētspējīgās priekšrocības ir:

  • Augstā drošība: ražošanā tiek izmantotas tikai augstas izturības tērauda markas S235JR, S355JR.
  • Ilgmūžīgs risinājums: leņķdzelzs kalpošanas laiks var būt desmitiem gadu.
  • Izturība pret nelabvēlīgo faktoru iedarbību - nopietnu metāla nogurumu, mehāniskām, vilces slodzēm, atmosfēras nokrišņiem, ultravioleto starojumu, temperatūras maiņas režīmiem, radiāciju.