Tērauda caurules ūdens un gāzes apgādes sistēmām

Tērauda caurules ūdens un gāzes apgādes sistēmām

Caurules, kuras domātas dabas gāzes un dzeramā/tehniskā ūdens transportēšanai sauc par ūdens-gāzesvada caurulēm. Tās izmanto būvējot dažāda diametra gāzes vadus un ūdens vadus sadzīves un rūpnieciskajām vajadzībām.

Pateicoties apstrādes ērtībai, zemajai cenai un augstajai izturībai, dotās tērauda caurules tāpat izmanto arī:

  • Dažādu metālkonstrukciju būvniecībā (ieskaitot dzelzbetona).
  • Apkures sistēmu veidosanā (ūdens un tvaika).
  • Celtniecības sastatņu izgatavošanā.

Caurule no oglekļa tērauda ir ar ilgu kalpošanas laiku, un ir derīga gan iekšējai, gan ārējai gāzes apgādes sistēmai. Tās nebaidās no spiediena svārstībām, kā arī ir izturīgas pret koroziju (īpaši, ja tās tiek krāsotas), un bez problēmām iztur zemās temperatūras ziemā un intensīvu uzkaršanu vasaras karstajā periodā.

Iepazīties ar mūsu kompānijas ražoto ūdensvadu un gāzes apgādes cauruļu sortimentu, kuras izgatavo pēc standartiem EN 10255M, EN 10217, EN 10219 un EN 10210, Jūs varat atbilstošā Baltic Metal Corporation mājas lapas sadaļā. Mēs piegādājam caurules ar ārējo diametru no 17,2 līdz 355,6 mm, ar sieniņu biezumu no 2,3 līdz 8 mm.

Ūdensgāzesvadu cauruļu ražošana

Dotā tipa caurule tiek izgatavota no metāla loksnes, izmantojot automātisko elektrometināšanu. Sagatave tiek piegādāta ruļļos (loksnes biezums = gatavās caurules sieniņas biezums) un iziet sekojošu tehnoloģisko procesu:

  • Attīšana un valcēšana uz ruļļiem, lai iegūtu vienmērīgu tērauda plāksni.
  • Nepieciešamo izmēru lokšņu sagriešana un noslīpināšana.
  • Noteiktā diametra cauruļu formēšana.
  • Garenšuves metināšana pa spirāli vai taisnu līniju uz automātiskās iekārtas.
  • Ārējās šuves apmales noņemšana, atdzesēšana.

Tā kā tehnoloģiskais process ir pilnībā automatizēts un notiek stingras kontroles uzraudzībā visos etapos, ražotājs garantē, ka izgatavotās gāzes caurules un ūdens caurules būs augstas kvalitātes.

Cauruļu pārdošana, sagriešana un piegāde

Kompānija Baltic Metal Corporation realizē tērauda gāzes caurules un ūdens caurules par izdevīgu cenu, jebkurā apjomā, ar operatīvu piegādi uz objektu. Mēs tāpat pieņemam pasūtījumus nepieciešamā izmēra cauruļu sagriešanai, kas nodrošina papildus ērtības mūsu klientiem.

Lai saņemtu vairāk informācijas par iegādes nosacījumiem, papildus pakalpojumu sniegšanu un kvalificētu konsultāciju, sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālruni (+371) 24 4089 408.