Tērauda armatūras izmantošana būvniecībā

Tērauda armatūras izmantošana būvniecībā

Daudzu gadsimtu laikā cilvēki rada arhitektūras šedevrus. Īstenībā, lai radītu pilis un citus arhitektūras pieminekļus, savā laikā tika tērēti milzīgi naudas līdzekļi un pieliktas milzu pūles, lai nostiprinātu šādas konstrukcijas. Mūsu dienās, arhitektūras brīnumi kļūst aizvien iespaidīgāki izmēru un formu ziņā. Mūsdienu šedevru atšķirība no senajiem arhitektūras pieminekļiem ir tā, ka būvniecības izmaksas ir būtiski samazinātas. Tas kļuvis iespējams, pateicoties jaunajiem materiāliem, tādiem kā – armatūra, dubult T sijas, sijas, švellers, ar kuru palīdzību tiek būvētas dzelzbetona konstrukcijas.

Ja nepieciešams samazināt būvniecības izmaksas, izmantot jaunās tehnoloģijas, mūsdienīgākus un lētākus materiālus, izvēlieties armatūru kompānijā Baltic Metal Corporation – šī armatūra vislabāk derēs būvējamo konstrukciju nostiprināšanai.

Mūsdienīgās būvniecības tehnoloģijas

Labākais veids, ka samazināt izmaksas gan dzīvojamo ēku, gan komerctelpu un ražošanas ēku būvniecībā – izmantot lētus materiālus, kuri ir pierādījuši savu drošumu un ilgmūžību. Pateicoties daudzo zinātnisko pētījumu sasniegumiem – parādījusies tērauda armatūra, kura kļuvusi par mūsdienīgo dzelzbetona konstrukciju neatņemamu sastāvdaļu.

Dzelzbetons – tas ir būvniecības betons, pastiprināts ar tērauda armatūru. Dzelzbetons ir vēlamāks nekā parastās betona konstrukcijas. Lieta tā, ka betons demonstrē labu izturību spiedes laikā, taču neiztur slodzi, ja lieta nonāk līdz stiepšanas un spriedzes pārbaudēm. Lai atrisinātu šo problēmu, celtnieki sāka izmantot konstrukciju pastiprināšanai armatūru. Šīs būvniecības metodes īpatnība ir šāda – no sākuma tiek veidots karkass no tērauda armatūras, kurš pēc tam tiek piepildīts ar betonu.

Armatūras priekšrocības

Armatūras izmantošana ļauj ne tikai stiprināt celtniecības būves un konstrukcijas. Vēl viens iemesls, kāpēc celtnieki un arhitekti izvēlās nerūsējošā tērauda stieņus – ir iespēja operatīvi uzbūvēt pat visarežģītākās konstrukcijas. Pateicoties tam, ka tiek izmantota tērauda armatūra – ēkas, tiltu konstrukcijas, pieminekļi tiek uzbūvēti dažos mēnešos, bet vislielākie un sarežģītākie objekti- gada vai divu laikā.

Kompanijā Baltic Metal Corporation var iegādāties visu veidu metālizstrādājumus, ar kuru palīdzību tiek radītas izturīgas konstrukcijas un ietaupīts laiks, ko patērē objekta būvniecībai. Katalogā ir tādi metālvelmējuma veidi, kā:

  • Švellers.
  • Tērauda armatūra.
  • Dubult T sijas un daudz kas cits.