Tērauda armatūra dzelzbetona konstrukcijām

Tērauda armatūra dzelzbetona konstrukcijām

Tērauda armatūra – svarīgs un nepieciešams mūsdienīgo dzelzbetona konstrukciju elements. Pēc izskata tie ir stieņi, kuri izgatavoti no augstas izturības tērauda sakausējuma. Ja Jūs interesē metāla tirdzniecība, piemēram, celtniecības armatūra no tērauda, kura domāta dzelzbetona konstrukciju būvniecībai, kompānija Baltic Metal Corporation to piedāvā plašā izvēlē.

Konstruktīvās īpatnības

Armatūra tiek plaši izmantota, lai pastiprinātu dzelzbetona konstrukciju sienas, pārsegumus, pamatblokus un citus ēkas elementus. Stiprināšanai tiek izmantoti stieņi ar izciļņiem uz to virsmas. Šie izciļņi ir domāti drošai armatūras sasaistei ar mākslīgiem akmens materiāliem. Armatūra nodrošina tādus dzelzbetona konstrukciju parametrus, kā:

  • Izturība.
  • Ilgmūžība.
  • Drošība.

Vēl viens rādītājs, kurš tiek sasniegts pastiprinot betona pamatni ar tērauda stiegrojuma stieņiem – izturība uz stiepi un saspiešanu. Gatava dzelzbetona plāksne var izturēt nopietnu mehānisko iedarbību un izturēt nogurumslodzi. Turklāt, būve nemaina savus parametrus un ārējo izskatu pat grunts dinamiskās nestabilitātes gadījumā, augstas seismiskās aktivitātes, paaugstināta mitruma vai paaugstināta gruntsūdeņu līmeņa gadījumos.

Piedāvājamais sortiments

Būvniecības tirgum armatūru piegādā dažādu variantu un izmēru daudzveidībā. Metāla tirdzniecība mūsu kompānijā notiek uz izdevīgiem nosacījumiem – mēs piedāvājam dažāda biezuma un garuma armatūru. Visa produkcija tiek ražota pēc Eiropas kvalitātes standartiem, atbilstoši normatīviem un tehniskajai dokumentācijai.

Piedāvātās katalogā armatūras mērķis ir risināt būvniecības uzdevumu spektru. Tas nozīmē – novērst plaisāšanu, betona materiālu nosēšanos vai nobīdi. Ja tērauda stieņi tiek izvietoti dzelzbetona konstrukcijā pareizi, būve iegūst nepieciešamo izturību. Ja armatūra atrodas tuvu betona virsmai, tā var sākt rūsēt. Turpmākajā ekspluatācijas gaitā, rūsa var kļūt par iemeslu konstrukcijas bojājumiem un ārējā izskata zaudēšanai.

Baltic Metal Corporation konkurences priekšrocība – metālprodukcijas sortimenta operatīva piegāde. Nepieciešamā izmēru tipa produkcijas izvēlē, pievērsiet uzmanību izstrādājuma ārējam diametram.