Metāla tirdzniecība Rīgā par izdevīgām cenām

Metāla tirdzniecība Rīgā par izdevīgām cenām

Uzņēmums BMC Metāls piedāvā visdažādākā veida metālu par pievilcīgām cenām. Preču klāstā ietilpst visdažādākie metāla velmējumi, kuriem ir atšķirīga forma, izmērs, pielietojuma joma un izmantošanas veids. Uzņēmums nodarbojas ar metāla mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat to iegādāties mazos un lielos daudzumos. Pateicoties pastāvīgai liela apjoma gatavās produkcijas pieejamībai noliktavā un stabilām komercattiecībām ar piegādātājiem, mēs varam nodrošināt nepārtrauktu velmēta metāla piegādi lielām ražotnēm un būvniecības uzņēmumiem.

Uzņēmuma piedāvātajiem produktiem ir optimāla cenas un kvalitātes kombinācija. Tāpēc šos izstrādājumus ir izdevīgi iegādāties, lai tos izmantotu savā saimnieciskajā darbībā un tālākpārdošanā mazumtirdzniecībā. Salīdzinoši zemās vairumtirdzniecības cenas ļauj gūt labu peļņu preču mazumtirdzniecības laikā.

Veikalā Jūs varat iegādāties sekojošus metāla velmējumu veidus:

Mūsu piedāvāto velmējumu var izmantot sekojošās ekonomikas jomās:

  • būvniecība;
  • mašīnbūve;
  • kuģu būve;
  • lidaparātu ražošana;
  • mājokļu un komunālo pakalpojumu saimniecība;
  • gāzes transportēšanas nozare utt.

Visi produkti stingri atbilst Eiropas Savienības valstīs noteiktajām prasībām. Uzņēmums piedāvā garantēti augstas kvalitātes produkciju, kas nodrošinās konkrētas ēkas, konstrukcijas, mehānisma vai darbgalda izturību un drošību.

Mēs nodrošinām preču piegādi uz jebkuru apdzīvotu vietu visā valsts teritorijā

Jūs varat iegādāties metāla velmējumu, paši saņemot preci uz vietas, taču labāk to pasūtīt ar piegādi ar uzņēmuma transportu. Tas garantē to, ka preces tiks piegādātas ātri un maksimāli īsā laikā, kā arī pa ceļam nekas netiks zaudēts. Transportēšanai tiek izmantoti uzņēmuma autotransporta līdzekļi, kas pielāgoti šādiem kravu pārvadājumiem.

Uzņēmuma darbinieki ātri reaģē uz klientu pasūtījumiem un operatīvi tos apstrādā. Viņi izveidos preču partiju, stingri ievērojot konkrētās preču vienības nepieciešamos apjomus.

Uzņēmuma noliktavās ir radīti optimāli apstākļi metāla velmējumu uzglabāšanai, bet tas garantē to, ka klients saņems atbilstošas kvalitātes preces, kā arī viņam nebūs nekādu pretenziju pret uzņēmumu.

Gaidīsim Jūsu zvanus un pieteikumus.