Metāla profili no Baltic Metal Corporation un to priekšrocības

Metāla profili no Baltic Metal Corporation un to priekšrocības

Dotajā brīdī metāla profili tiek aktīvi izmantoti izturīga karkasa veidošanā, kuram pēc tam tiek stiprinātas plāksnes, loksnes, paneļi. Metāla profili ir kļuvuši plaši izplatīti pateicoties saviem teicamajiem parametriem.

Ja Jūs nezināt, kur nopirkt augstas kvalitātes profilus, sazinieties ar kompāniju Baltic Metal Corporation. Mūsu metāla profili ir viegli, izturīgi, tiek ātri montēti, ekonomiski, ar ilgstošu izmantošanas termiņu. Metāla profilu dotās īpašības ļauj izmantot tos ēku celtniecībā, kā arī dažādas sarežģītības pakāpes līmeņa apdarē.

Kāpēc metāla profili vislabāk ir nopērkami kompānijā Baltic Metal Corporation?

    • Mēs piedāvājam lielu produkcijas izvēli.
    • Garantējam, ka U-profils un T-profils būs visaugstākās kvalitātes.
    • Pie mums šos izstrādājumus var iegādāties tādā daudzumā, kurš ir nepieciešams.
    • Esam noteikuši pieņemamu cenu.

U-profils, T-profils – parametri

Ja Jūs meklējat universālu izstrādājumu, kuru var izmantot, kā nesošo elementu celtniecības sistēmu izstrādē, arī kā atvieglotu metālkonstrukciju, tad U-profils ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs. Kompānijā Baltic Metal Corporation to iegādājas ar mērķi – izmantot apdares darbos, lai izpildītu savienojošas, ierāmējošas, dekoratīvas funkcijas. Bet pateicoties paaugstinātai izturībai pret koroziju, tas derēs arī āra darbos. Musu piedāvātais U-profils spēj sniegt konstrukcijai augstu cietību, izturību.

Tāpat, kā dotais metāla profils, ļoti pieprasīts ir arī T-profils, kurš ir neaizvietojams virsmas paneļu apdarē, darbojoties ka savienojošais elements. Tam ir liela izturība pret koroziju, plastiskums. Pateicoties savai šķērsgriezuma formai, dod iespēju novērst nelielas virsmas augstuma starpības, slēpt trūkums, savienot grīdas segumus vienā plaknē.

HEB, HEA, IPE īpatnības

Šobrīd īpaši pieprasīts ir tāds metālvelmējumu veids, kā dubult-T sijas.

Kas attiecās uz mūsu piedāvātajām dubult-T platmalu karsti velmētām sijām HEB, HEA – tās ir izgatavotas ar paralēlām virsmām un tiek ražotas pēc Eiropas standartiem. Pateicoties platajām virsmu malām tiek panākta papildus izturība.

Ja runājam par dubult-T karsti velmēto normālo siju IPE, arī tā nav mazāk pieprasīta. Šādas sijas iegādājas mūsu firmā ar mērķi izmantot celtniecībā dažādās kombinācijās.

Tiem, kuriem ir vajadzīgi kvalitatīvi metāla profili, kuri izgatavoti atbilstoši esošajiem standartiem, noteikti iepatiksies kompānijas Baltic Metal Corporation produkcija. Nāciet pie mums, mēs Jums piedāvāsim tikai vislabāko produkciju!