Kur tiek pielietota profilētā caurule?

Kur tiek pielietota profilētā caurule?

Lai kur mēs nebūtu, bieži vien mums apkārt ir konstrukcijas, kuru pamatā tiek izmantota profilētā caurule. Tie var būt balsti, tērauda kāpnes, ēkas, margas, sabiedriskā transporta pieturvietas, krēsli, galdi, soli, dažādas iekārtas, tērauda durvis. Īpaši interesanta šāda caurule ir montāžas darbu veicējiem, kuri ir metālkonstrukciju montāžas speciālisti.

Izstrādājumam šķērsgriezumā nav apaļa forma, to presējot izdodas panākt kvadrātveida vai taisnstūrveida formu.

Gadījumā, ja Jūs nezināt, kur notiek teicamas kvalitātes metāla tirdzniecība, rekomendējam pievērst uzmanību kompānijai Baltic Metal Corporation. Darbojoties šajā tirgus segmentā jau sen, mēs varam piedāvāt visoptimālākos cenas un kvalitātes variantus.

Kur tiek izmantota profilētā caurule?

Jāatzīmē, profilēto velmējumu izmantošanas sfēra dotajā brīdī aptver visu metālkonstrukciju pasauli, sākot ar nelielu ažūrveida tērauda dekoru un beidzot ar sarežģītas formas nesošajiem karkasiem.

Viena no galvenajām kvadrātveida un taisnstūrveida šķērsgriezuma cauruļu izmantošanas jomām ir būvniecība. Profilētā caurule savas īpašās formas un nelielā svara dēļ, ļauj būtiski samazināt pamata konstrukcijas svaru. Taču, kopā ar to palielinās izturība, pat ja ir lielas slodzes.

Līdzīgas caurules tiek izmantotas dažādu nesošo balstu, konstrukciju, metālkonstrukciju būvniecības detaļu izpildījumā. Dotais metālvelmējumu veids aktīvi tiek izmantots rūpniecības ēku, dzīvojamo ēku, sporta būvju, torņu, tirdzniecības telpu, noliktavu būvniecībā.

Bez tam, profilētā caurule ir vienkārši neaizvietojama bērnu spēļu laukumu būvniecībā, sastatņu un nožogojumu izveidošanā. Tāpat, šis cauruļu veids tiek izmantots tiltu būvniecībā, pateicoties savai paaugstinātajai izturībai.

Nevar aizmirst arī faktu, ka caurule tiek izmantota tāpat mašīnbūvē, metālapstrādē, ražojot mēbeļu karkasus, pārtikas, ķīmiskajā rūpniecībā. Parasti šo izstrādājumu neizmanto, lai veidotu inženierkomunikācijas, taču mēdz būt situācijas, kad veidojot kabeļu sistēmas caurule veic aizsargkanāla funkcijas.

Caurule no kompānijas Baltic Metal Corporation ir populāra pateicoties šādām īpašībām:

  • Montāžas vienkāršība dažādās konstrukcijās.
  • Var aizvietot profilarmatūras detaļas.
  • Tai ir augsta izturība pret temperatūras izmaiņām.
  • Tiek panākta būtiska izejvielu ekonomija.

Metāla tirdzniecība, tai skaitā profilētā caurule, notiek uz kompānijas Baltic Metal Corporation izdevīgajiem nosacījumiem. Tie, kuri jau iegādājās to vai citu pozīciju, ir palikuši apmierināti ar rezultātu.