Kur nopirkt cinkotas loksnes

Kur nopirkt cinkotas loksnes

Cinkotas loksnes — tas ir par pieņemams materiāls ar pretkorozijas pārklājumu. Tās izmanto ventilācijas kārbu, kā arī jumta elementu ražošanā. Turklāt šis materiāls tiek izmantots skatlogu, tirdzniecības automātu, virtuves piederumu, štancēšanas izstrādājumu izgatavošanā. Metāla loksnes iegūst, pielietojot aukstās velmēšanas metodi, kuras pēc tam tiek atkvēlinātas un pārklātas ar cinka slāni. Lai materiālam piešķirtu vajadzīgās īpašības un palielinātu izturību pret koroziju, loksnes tiek pārklātas ar izkausētu cinku.

Cinkoto lokšņu pielietošana

Cinkotās loksnes pielietojuma joma atkarīga no tās izmēra un biezuma. Šis materiāls tiek izmantots jumtu, grīdas segumu ieklāšanā, kā arī rūpniecisko un komerctelpu apdarei. Vēl šie produkti ir neaizstājami nožogojumu uzstādīšanai, sadzīves tehnikas, notekcauruļu un tekņu ražošanai.

Loksnēm ir sekojoši plusi:

  • ilgs kalpošanas laiks,
  • noturība pret jebkādām agresīvām ietekmēm,
  • noturība pret svara slodzēm un mehānisko kontaktu,
  • iespēja izvēlēties nepiecienāmā biezuma loksni.

Lokšņu virsmai jābūt tīrai, tai nedrīkst būt saplaisājis cinka slānis. Velmētā izstrādājuma malās nedrīkst būt atstarpes.

Uzņēmums SIA ”BalticMetalCorporation”

Jau daudzus gadus mēs piegādājam metālizstrādājumus visā Latvijā. Pateicoties individuālajai pieejai klientiem un mūsu darbinieku lielajai pieredzei, par mūsu klientiem jau kļuvuši daudzi uzņēmumi, kas darbojas mašīnbūves un metālapstrādes, būvniecības un siltumenerģētikas, mēbeļu ražošanas u.c. jomās. Mūsu produkcijas katalogs pastāvīgi tiek papildināts ar jaunām izstrādēm. Tas ļauj mums apkalpot pircējus ar jebkādiem vajadzībām.

Vēl pie mums Jūs varat pasūtīt arī metālvelmējumu griešanas pakalpojumus atbilstoši norādītajiem izmēriem. Lai to izdarītu, Jums ir jāveic iepriekšpasūtījumu, savukārt menedžeri aprēķinās piegādes izmaksas. Vēlamies atzīmēt to, ka mūsu pastāvīgie klienti saņem atlaides. Mēs sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan ar uzņēmumiem no dažādām valsts vietām.

Ja Jūs vēlaties pasūtīt cinkotās loksnes, tad sekojiet saitei šeit.