HEA sijas: kas tās tādas ir un kā tās var izmantot?

HEA sijas: kas tās tādas ir un kā tās var izmantot?

Dubult–T sija HEA ir viena no visizplatītākajām nesošo konstrukciju elementiem. Tā tiek izgatavota no oglekļa tērauda, kā arī mazleģēta tērauda. Ražošanas tehnoloģija - karstā velmēšana.

Dubult–T siju HEA rūpnieciskā ražošana neprasa lielus izdevumus. Kombinācijā ar zemajām izejvielu (metāla) izmaksām, tas ļauj nodrošināt zemu gala produkta cenu.

Galvenā Dubult–T siju HEA iezīme – tas ir plauktu dizains. Tie veido apakšējo un augšējo joslu konstrukcijā. Ņemot vērā to, ka plaukti ir novietoti paralēlās plaknēs, produkts iegūst paaugstinātu stingrību un noturību pret lielām svara slodzēm. Šo efektu pastiprina ģeometrisko izmēru precizitāte. Pat tāda sija, kurai ir neliels svars, spēj izturēt milzīgas slodzes, piemēram, masīvas dzelzsbetona pārseguma plāksnes.

Pielietojums

Dubult–T siju HEA tiek plaši izmantota celtniecībā, daudzstāvu ēku, liela mēroga konstrukciju, augstu konstrukciju u.c. objektu celtniecībā. Ņemot vērā to, ka tieši šādas ēkas bieži vien tiek būvētas mūsu laikos, sijas ir ļoti pieprasītas un nezaudē savu aktualitāti. Bez tām nevar iztikt neviens uzņēmums, kurš nodarbojas ar daudzstāvu dzīvojamo māju celtniecību, kuras aktīvi parādās lielpilsētās.

Vēl šīs sijas tiek izmantotas šahtu, tiltu, ēku pārsegumu izbūvei. Tieši tās iztur galveno konstrukcijas noslogojumu neatkarīgi no to veida un mērķa. Dubult–T sija ir neaizstājams durvju vai logu ailas elements. Tieši uz sijas gulstas galvenā betona masas slodze, kas atrodas augšpusē. Tās spēja izturēt lielas svara slodzes nepieļauj konstrukciju sabrukšanu, kas var rasties ārējo faktoru ietekmē.

Dubult–T sija tiek izmantota arī mašīnbūvē un vagonbūvē. Tā tiek izmantota kā piekaramo konstrukciju elements, dzelzsbetona izstrādājumu, šahtas vertikālās ejas u.c. konstrukciju armēšanai.

Kur var nopirkt HEA Rīgā?

Jūs varat iegādāties BMC Metāls produkciju gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. Piegāde tiek veikta visā valsts teritorijā. Vairāk par sijām un to iegādes nosacījumiem no BMC Metāls uzņēmuma Rīgā Jūs var uzzināt ŠEIT.