Bezšuvju cauruļu priekšrocības, kā arī to efektivitāte un drošība

Bezšuvju cauruļu priekšrocības, kā arī to efektivitāte un drošība

Bezšuvju elektriski metinātas caurules tiek ražotas, pielietojot elektroizdedžu metināšanas metodi. Šī tehnoloģija balstās uz elektriskās strāvas izmantošanu, kas izveido elektrisko izlādi starp cauruli un elektrodu, kā rezultātā materiāls tiek ātri uzsildīts. Pēc tam caurule tiek presēta un iziet cauri kalibratoram. Rezultātā tiek iegūts produkts bez šuves, pateicoties kam tas ir stabilāks un ilgmūžīgāks.

Bezšuvju caurules parasti tiek izmantotas šķidrumu un gāzu pārvietošanai dažādās rūpniecības nozarēs, kā arī tās tiek izmantotas celtniecībā, lai izveidotu konstrukcijas un būves. Šie izstrādājumi ir izturīgi un noturīgi pret koroziju, tāpēc šāda veida caurules palīdz atrisināt daudzus uzdevumus.

Bezšuvju cauruļu plusi

Bezšuvju caurulēm ir sekojošas īpašības:

  1. Augsta izturība. Ražošanā tiek izmantots tērauds bez šuvēm, jo tas padara produktu maksimāli izturīgu.
  2. Gluda virsma. Elektrometinātajam produktam ir gludāka iekšējā virsma, pateicoties kam šķidrums var plūst brīvi jeb netraucēti. Tas attiecas arī uz sistēmām, kur nepieciešams samazināt plūsmas pretestību, piemēram, gaisa kondicionēšanas vai ūdensapgādes sistēmās.
  3. Laba noturība pret rūsu. Caurulei ir gluda iekšējā virsma, kas novērš rūsas veidošanās iespēju.
  4. Labāka spiediena izturība. Velmēts tērauds var izturēt augstu spiedienu, jo tam nav metinātu savienojuma vietu.

Uzņēmums SIA “Baltic Metal Corporation”

Mēs specializējamies metāla piegādē. Mēs sadarbojamies ar mašīnbūves un metālapstrādes, būvniecības un siltumenerģētikas, mēbeļu ražošanas u.c. jomās strādājošiem uzņēmumiem. Pateicoties plašajam preču klāstam, mēs varam apmierināt visu mūsu klientu vajadzības. Nodrošinām visiem operatīvu preču piegādi, kā arī individuālus sadarbības nosacījumus.

Mēs garantējam caurulēm augstu kvalitāti, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti, ka saņemsiet tikai vislabāko. Mums ir ļoti plašs preču klāsts, tāpēc Jūs varēsiet atrast pie mums visu nepieciešamo. Mēs nodrošinām stingru piegādes datumu ievērošanu, jo mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem transporta uzņēmumiem. Pie mums strādā profesionāļi, kas palīdzēs izvēlēties vispiemērotākās caurules.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar cauruļu izvēli, tad sekojiet saitei ŠEIT.