Armatūra no Baltic Metal Corporation – tās priekšrocības un pielietošanas jomas

Armatūra no Baltic Metal Corporation – tās priekšrocības un pielietošanas jomas

Mūsdienīgā būvniecība nav iespējama bez tāda metālvelmējuma, kā armatūra. Tiem, kurus interesē armatūra no tērauda, iesakām ielūkoties kompānijas Baltic Metal Corporation mājas lapā. Šāds metāls pie mums tiek piedāvāts milzīgā daudzveidībā, par konkurētspējīgu cenu.

Armatūras pielietošanas jomas

Armatūra tiek uzskatīta par visnepieciešamāko materiālu, ko izmanto dzelzbetona elementu izgatavošanā: blokiem, sienām, pamatiem, starpsienām. Tā dod lielāku izturību celtniecības elementiem, piemēram, dzelzbetonam. Tieši no armatūras ir atkarīga drošība, izturība, konstrukcijas ekspluatācijas parametri.

Dotais būvniecības materiāls tiek izmantots burtiski visās celtnēs, kuras būvē pēc monolītbetona tehnoloģijām. Šo tehnoloģiju pamatā ir tas, ka armatūra ir kā nesošais karkass, kurš uzņem visu slodzi uz sevi. Pateicoties īpašajai rievotajai virsmai, armatūrai ir stipra saķere ar cementu un kad tas labi izžūst, veidojas izturīgs dzelzbetons. Var teikt, ka armatūra ir betona būvju karkass. Tāpēc, liela daļa mūsdienu ēku, inženiertehnisko būvju, tai skaitā – televīzijas torņu, debesskrāpju, ir būvētas izmantojot dzelzbetonu. Šī iemesla dēļ, armatūra ir tik nepieciešama, pieprasīta būvniecībā, ka grūti ir pārvērtēt tās nepieciešamību.

Starp armatūras no Baltic Metal Corporation galvenajām priekšrocībām jāizceļ:

  • Ilgais kalpošanas laiks.
  • Augsta drošība.
  • Spiedes un stiepes izturība.
  • Izturība pret paaugstinātu mitrumu, augsto seismisko aktivitāti, grunts nestabilitāti.
  • Izturība pret lielām slodzēm.

Bez tam, armatūra ļauj operatīvi uzbūvēt pat vissarežģītākās konstrukcijas, atšķirībā no citiem materiāliem. Šī ir vēl viena svarīga priekšrocība, ko sniedz dotā veida metāls.

Atnākot uz kompāniju Baltic Metal Corporation, Jūs varat rēķināties ar cienīgu sortimentu, ērtu katalogu, kurš regulāri tiek atjaunots, pieejamu cenu, pirmklasīgu apkalpošanu, operatīvu piegādi, individuālu pieeju katram klientam. Pie mums ir iegādājams metāls, neierobežotā daudzumā, ar vajadzīgajiem parametriem. Mūsu tērauds – būs kā komfortabls, ērts, izdevīgs pirkums.